{month}
{day}

FOBMSZ Kispályás Labdarúgó Torna

2018 április 26-án Pécsen, a Kovácstelepi Labdarúgó Akadémia pályáján rendezte  meg a tavaszi kispályás labdarúgó tornáját a FOBMSZ. A verseny megnyitóján köszöntötte a verseny résztvevőit Bognár Miklós, megyei elnök, aki örömének adott hangot, hogy: "Öt TANAK csapat, két lánycsapat, két szakiskolás csapat és két vendégcsapat is elfogadta a meghívást."

A kísérőtanárokkal együtt, 124 volt a versenyen résztvevők száma. Nagyon fegyelmezetten zajlott le a torna.

Az Országos Diákolimpia Döntőre, Makóra, 2018-ban, az első helyezett: Szentlőrinc utazik, a második Mohács, a harmadik Vajszló, a negyedik Pécs, az ötödik helyezett Komló csapata lett. Dicséretet kaptak a lányok a VVA BINOK és a Pécs Éltes, szép játékukért.

Nagyon jól érezték magukat a vendégek és kérték had jöjjenek az ősszel is.

A szakiskolásoknak is jó felkészülési lehetőség volt a szakiskolai OB Baja meccseihez.

Köszönjük a pályát, a bírókat az MLSZ-es barátainknak sok gyereknek szereztek egy szép délelőttöt!