{month}
{day}

Kispályás Labdarúgó torna OB Gödöllő

2017 május 26-27.-én Gödöllőn került megrendezésre a kispályás labdarúgás országos bajnokságának lebonyolítására. Baranya megyét a Pécs Éltes Mátyás EGYMI csapata képviselte Felkészítő tanár:Vaskó Péter A csapat 7 órakor indult az iskolától és 12 30 kor már melegített a gödöllői műfüves pályán .16 csapat sorakozott fel a megnyitón amit a FODISZ ügyvezető elnöke Toponári Gábor úr köszöntött Majd Gödöllő város sportreferense nyitott meg. Tóth Tibor a Pest megyei szövetség elnöke mindent megtettek azért hogy a fiatalok lelkesen játszanak.Megyénk egy vereséggel és két győzelemmel az első helyen végzett a csoportban így be került a legjobb 8 közé. Ha úgy számolunk ,hogy a megyei tornákon átlagba 5 csapat vett részt akkor az alapszakaszba ez 100 csapatot jelent, így már ezzel az eredménnyel is elégedettek lehetünk volna. Elfáradtan érkeztünk a város határában levő Máribesnyőre ahol a szállásunk a lelkigyakorlatos házban volt,gyönyörű környezetben.A másnapi küzdelemben szépen helyt ált a csapat és megőrizte 8.helyét. Kiváló rendezés,jó ételek.szép környezet minden biztosított volt A Versenyt a FODISZ részéről Kapás Róbert országos versenyigazgató zárta be, megköszönve a rendezők és felkészítő tanárok munkáját. A díjakat érmeket Lukács Margó a FODISZ ellenőrző bizottságának elnöke adta át